KUźnia wolontariatu w Parku Śląskim

Kuźnia wolontariatu - Kuźnia możliwości.
W ogniu wspólnego działania wykuwamy charaktery i talenty! Przekuj z nami swoje chęci na trwałe efekty!
Fundacja Park Śląski rozpoczyna nowy sezon z wolontariatem młodych w Parku Śląskim.

Kuźnia Wolontariatu to:
- stała współpraca podczas organizacji imprez biegowych organizowanych w Parku Śląskim
- warsztaty i szkolenia
- gry terenowe
- spotkania integracyjne
- możliwość znalezienia miejsca swojej służby
Nauczysz się sprawnego działania w zespole, podejmowania decyzji, planowania i organizowania wydarzeń sportowych. Sprawdzisz się w niejednej akcji, zdobędziesz doświadczenie. Poznasz nietuzinkowych ludzi. Będziesz działać na przepięknym terenie jednego z największych parków Europy!

Główne wydarzenia sportowe do zorganizowania w roku 2017:
1. Bieg Wiosenny (12.03.17r.)
2. Bieg Górski (09.04.17r.)
3 .Gryfny Bieg (17.06.17r.)
4. Nocny Bieg (24.06.17r.)
5. Parkowa Mila (02.07.17r. i 02.09.17r.)
6. Parkowy Półmaraton (10.09.17r.)

Uczestnicy programu będą zobowiązani do wzięcia udziału w warsztatach oraz zaangażowania się w minimum 4 biegach w roku (dzień biegu oraz piątek lub sobota przed biegiem).
Dla każdego wolontariusza gwarantujemy standardowe pakiety poszczególnych biegów , ale też niespodzianki dla najwytrwalszych .
Wystawiamy zaświadczenia o działaniu wolontariackim oraz dajemy możliwość certyfikowania kompetencji miękkich w ramach Projektu LEVER.

Spośród wszystkich wolontariuszy wyłonimy również jedną osobę - lidera, który będzie miał możliwość współprowadzenia całego projektu w przyszłych sezonach.

Chcesz wiedzieć więcej- pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dzwoń: 508-190-926
Zgłoszenia przyjmujemy do 3 lutego 2017 roku.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 lutego w Parku Śląskim. (więcej informacji zostanie wysłane w mailu)
Uwaga- program jest adresowany do osób powyżej 15 roku życia. Udział osób niepełnoletnich za zgodą opiekunów prawnych.

formularz zgłoszeniowy

Wolontariuszy PAW zapraszamy do działań:

Dokarmianie ptaków - szczegóły Ewa

Punkt informacyjny w ZUS - szczegóły Ewa